Showroom

Chcete si osobně vyzkoušet novinky ze světa komerčních interiérů? Chcete na vlastní kůži zažít, jak voní smrkovými poleny obložená kancelář, nebo jak na vás bude působit černý prostor připomínající palubu kosmické lodi? Srdečně vás zveme na návštěvu do našeho sídla v Praze-Hostivaři. Rozmanitý a hravě vybavený interiér našeho showroomu vznikl ve spolupráci s architektem Petrem Kolářem z ateliéru ADR, abyste mohli porovnávat, zkoušet a vybírat nejlepší řešení pro vaše budoucí pracovní prostředí. 

Petr Kolář
Architekt ADR

Místo pro pozitivní emoce

Při návrhu showroomu jsme vycházeli z myšlenky nejen prezentovat rozličné produkty TECHO, ale také vytvořit živé aktivní místo pro setkávání, které vyvolává pozitivní emoce a inspiraci. Chtěli jsme ukázat, že vytvoření netradičního a atraktivního interiéru není otázkou peněz, ale že umíme naplnit potřeby klientů chytrými a kreativními řešeními

Přijďte k nám na návštěvu

Inspirujte se

Uvažujete o nových kancelářských prostorech? Rádi vám předvedeme nové produkty, barevná řešení, vzorky dekorů, potahů, nábytku od všech našich významných dodavatelů jako je Ahrend, Humanscale, Rim a další. Zajímá vás, jak vypadá náš moderní výrobní závod? Rádi vás provedeme.

Vyzkoušejte naživo

Máte již návrhy interiéru a potřebujete se ujistit, že vám zvolené řešení bude opravdu vyhovovat? Chcete doladit poslední detaily s architekty nebo našimi odborníky? Pro naše klienty běžně stavíme vzorové pracoviště. Můžete si vyzkoušet různé varianty koberců, příček, světel a dalších doplňků. Vše uvidíte na vlastní oči, vše můžete dle potřeby měnit a upravovat. 

Seznamte se s novými možnostmi

Náš showroom nabízí i možnost prohlídky vzorových interiérů ve virtuální realitě. Máme k dispozici brýle s vysokým rozlišením pro maximální věrnost zobrazení a plynulý zážitek z pohybu ve virtuálním světě. Dáváte-li přednost běžné realitě, určitě si domluvte s našimi obchodníky návštěvu některého z našich již realizovaných interiérů. Rádi vás provedou.

Těšíme se na vás

Než se k nám vydáte, domluvte si prosím schůzku s naším obchodníkem, abychom se vám během vaší návštěvy mohli maximálně věnovat. Seznam kontaktů.

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět