Kariéra

Jako součást skupiny Royal Ahrend patříme k pěti největším výrobcům kancelářského nábytku v Evropě a více než 30 let vytváříme neotřelé prostory pro klienty po celém světě. Naše produkty najdete v Tančícím domě, Buckinghamském paláci a u našeho stolu seděl i agent 007 v bondovce Spectre. Staráme se o spokojenost a zdraví klientů. Well-being každého jejich zaměstnance je pro nás na prvním místě.

Jsme tým složený z různých profesí od řemeslných po inženýry, obchodníky a finančníky. Vzájemně sdílíme své zkušenosti a využíváme talenty každého z nás. Naše firma vznikla jako projekt mladých nadšenců, kteří chtěli objevovat nové cesty a vybudovat prosperující společnost. Nabízíme zázemí založené na dlouholeté tradici s mezinárodním přesahem a potenciálem profesního i individuálního růstu. Firemní DNA přenášíme i do našich projektů.

Máme bohatou a jedinečnou historii a zaměstnancům nabízíme spoustu příležitostí a výzev k rozvoji. Staňte se součástí mladého kolektivu moderní firmy a rozvíjejte společně s námi renomé českého designu a řemesla. A vedle práce využíváme i program benefitů od možnosti vzdělávání, multisportky, přes teambuildingy až po společné sportovní vyžití.

Pojďte s námi tvořit inspirativní pracovní prostředí budoucnosti!

Volná místa

Detail pozice
Detail pozice
Detail pozice
Detail pozice
Detail pozice

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět