O nás

Společně s vámi vytváříme pracovní prostředí budoucnosti

Měníme obyčejné kanceláře na místa plná inspirace a vzájemné spolupráce, kde se cítí dobře vaši zaměstnanci i klienti. Nabízíme komplexní řešení pro všechny typy komerčních interiérů. Kanceláře, showroomy, bankovní pobočky, hotely, školní a zdravotnická zařízení realizujeme společně s našimi partnery po celém světě již od roku 1991. 

Kdekoli nás potřebujete

Jako součást skupiny Royal Ahrend patříme k pěti největším výrobcům kancelářského nábytku v Evropě. Našim klientům nabízíme pod jednou střechou spolehlivé zázemí a servis díky více než dvaceti pěti zastoupením na pěti kontinentech. Naše výrobní závody najdete celkem na šesti místech na světě a realizované zakázky ve více než stovce zemí. 

6
výrobních závodů po celém světě
28
lokálních zastoupení
1,700+
zaměstnanců
290
milionů euro obrat v roce 2016

Za našimi úspěchy stojí spokojení zaměstnanci

Úspěšné projekty vyžadují lidi různých profesí, talentů a životních zkušeností. Jsme rádi, že takové lidi u nás máme. Každý jsme jiný, ale spojuje nás jedna věc - chceme být hrdí na výsledky naší práce a přispívat k šíření dobrého jména českého designu v zahraničí. 

Našim zaměstnancům vytváříme nejlepší možné prostředí pro jejich práci i osobní rozvoj. Počínaje nadstandardně zařízenými kancelářemi a možností sbírat zkušenosti na mezinárodním poli konče. Dobře víme, že se spokojenost našich zaměstnanců nakonec projeví na výsledcích jejich práce pro naše klienty.

Zakládáme si na
dobrém designu

Vždy jsme věřili, že investice do kvalitního designu se zhodnotí dlouhodobou spokojeností zákazníků. Při vývoji nových produktů a navrhování interiérů spolupracujeme externě s řadou významných českých i zahraničních designérů a architektů. Naše spolupráce byla několikrát oceněna při různých příležitostech. Jsme například dvojnásobným držitelem Mezinárodní ceny za design reddot.

Podporujeme umění

Příjemné pracovní prostředí, kvalitní design a výtvarné umění spolu úzce souvisí. Jsme rádi, že si umělecká díla stále častěji nacházejí svou cestu do moderního interiéru a snažíme se tento trend aktivně podporovat. Dlouhodobě spolupracujeme s předními českými výtvarníky a podporujeme řadu kulturních projektů. V uměleckou galerii jsme proměnili náš showroom, uspořádali jsme sérii výstav v naší výrobní hale nebo podpořili pásmo rozhovorů "Factory Talk", při kterém se veřejnost mohla setkávat s našimi výtvarníky. 

Víc o Ahrend a umění

Vyrábíme v České republice

Výrobní závod Ahrend v Praze patří k nejmodernějším továrnám na výrobu nábytku ve střední a východní Evropě. Od devadesátých let jsme výrobu postupně rozšiřovali, zvyšovali její výkon, efektivitu a zaváděli nové technologie.

V posledních deseti letech jsme také významně investovali do omezení negativních vlivů výroby na životní prostředí. Pokud jde o znečištění vody a ovzduší, vyhovuje naše továrna nejpřísnějším skandinávským normám. Naše emise činí pouze 10 % z limitu, který je přípustný podle norem EU. V oblasti ochrany životního prostředí se snažíme jít dlouhodobě příkladem a inspirovat ostatní výrobce.

24,475
m2 celkové plochy
5,900
m2 výrobní plochy
13,050
m2 skladovací plochy
5,025
m2 showroom a kanceláře

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001

ČSN EN ISO 14001

ČSN EN ISO 45001

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět